קהילה

בקריית חינוך מונטסורי עוקבים אחרי מודל המשולש, שבו ילד, הורה וצוות מהווים קודקודים עיקריים. הקהילה דואגת להתקדמות הילד ויצירת תוכניות עבודה משותפות עם ההורים. הצוות מספק הדרכות הורים חינם, ונערכים גם פעילויות קהילתיות וטיולים משותפים לחיבור והתנסות חברתית. הקהילה כוללת כ-280 הורים מגובשים שמשתפים גם פעולות חברתיות כמו שינה משותפת.

למידה

למידה אצל ילדים מונטסוריים מתנהלת באופן מקורי ובהתאם לטבע הילד ולשלב הפיזיולוגי, הרגשי והאינטלקטואלי שלו. התכנית המונטסורית מקנה חשיבות רבה לרגישות ולתפיסה של הילד לסביבתו, ומציעה לו חוויות וחופש מורחב לגיוס היכולות הפיזיות והמנטליות שלו.

עצמאות

עצמאות בתכנית החינוך המונטסורית מתייחסת ליכולת הפנימית של הילד לפעול ולקבל החלטות באופן עצמאי, במסגרת סביבה מוכנה ומודעת המעודדת אותו לפעול באופן עצמאי. דרך החינוך המונטסורית, הילד מופנה להיות פעיל בתהליכי הקריאה, הכתיבה, החשבון, הגאוגרפיה ועוד, באמצעות תחושת חופש וביטחון.

מי אנחנו?

קריית חינוך מונטסורי הינה מסגרת חינוכית חוויתית לילדכם, כזו שמכבדת את הילד, רואה אותו ומאפשרת לו להתפתח מתוך הכרה בכישוריו? בואו והכירו את מתחם קריית חינוך מונטסורי "החופש לבחור" היחיד מסוגו בארץ. מתחם חינוכי המושתת על ערכים של כבוד הילד, חופש בחירה, עצמאות, אמונה בכוחו, סקרנות, סביבה מותאמת ועוד שלל עקרונות שמפתחים בו את הבטחון העצמי והיכולות הגבוהות. הסביבה היא המורה הטובה ביותר - והיא זו שצריכה לשרת את התלמיד. היא מאפשרת התנסות, למידה וחיקוי. הלמידה היא בקצב של הילד ובהתאם להתפתחות שלו, היא נעשת בצורות שונות, ישיבה בשולחן אישי/ זוגי/קבוצתי, על שטיח, פרקט ואפילו בעמידה. ההתייחסות אל הילד, היא כאל אדם אינדיווידואלי בעל מערכת של צרכים ורצונות משל עצמו ועל כן קיימת תוכנית אישית לכל תלמיד. חופש בחירה - בדרך זו לומד הילד לבחור מתוך הנעה פנימית. הוא לומד להקשיב לרצון שלו, לצורך שלו, לבחור במה שמאתגר או מושך אותו. באמצעות ההתמודדות העצמאית של התלמיד, הוא לומד ניסוי וטעיה, פתרון בעיות, וגדל להיות בעל ביטחון עצמי ודימוי עצמי גבוה. כישורי חיים - בתוך כל כיתה ישנו מטבחון בו התלמידים מכינים את ארוחת הבוקר באופן עצמאי, כך לומד הילד אחריות ועצמאות, מוטוריקה ועוד. הצוות שלנו עבר הכשרות בינלאומיות וייחודיות מתוך רצון להשפיע על דור העתיד בדרך המיטבית.

מובילי הקרייה

מה חושבים עלינו ההורים

אסטלה זרקה

כותבת בפייסבוק
הטיפול באווירה בבית ספר מפואר, האווירה נועדה לקדם אוטונומיה ו...שלווה. אני מרבה לעקוב אחרי הפרסומים שלכם ולדעתי זה נהדר: בית ספר אמיתי למונטסורי בישראל. מזל טוב לכם!

סבטה פורמן

אמא בקרייה
חינוך , למידה ויחס ברמה אחרת לגמרי. הצוות קשוב ומקצועי. חשוב לדעת ולהכיר שיש אלטרנטיבה אחרת וברמה מאוד גבוהה.

אתי גואטה

אמא ל-2 ילדים בקרייה
הגן המושלם! צוות מקצועי ומדהים, שיטה שמוכיחה את עצמה ומקנה לילדינו מיומנויות וביטחון. והכל עם חום ואהבה❤️

נטלי וינשטיין

אמא ל-3 ילדים בקרייה
שלושת ילדי לומדים בקרית החינוך. הצוות קשוב לילדים, חם ורגיש. יש למידה ברמה אחרת למידה בכל החושים ובכל המימדים.

אלה טרוסמן

אמא לילדה בקרייה
אין לי מילים לתאר כמה מזל היה לנו שהצלחנו להיכנס לקריית חינוך מונטסורי ! סול גדלה בצורה שאני מאחלת שכל משרד החינוך היה לפחות עשירית מהגישה המונטסורית ‼️ ממליצה לכולם בלב שלם ‼️‼️‼️

רות רוטר - ברק

אמא לילדים בקרייה
מהרגע ששמענו על הקריה המונטסורית היה ברור לנו שאנחנו רוצים לשלוח לשם את הבן שלנו וכל יום שעובר אנחנו מברכים על ההחלטה הזו הוא מגלה את היכולות שלו לומד הכל בצורה כזו חוויתית הוא חוקר ושואל ומתעניין בדברים שהם הרבה מעבר לגילו והבית ספר נושא אותו על כפיים כדי להצליח לגלות את עצמו ואת הדברים שהוא אוהב יש לו מענה לכל מה שהוא צריך מעל ומעבר למה שצריך כיף שזכינו שהוא ילמד שם!

שמואלי ממן

אבא לילדים בקרייה
מקום וצוות מעולה שעושה מעל ומעבר בשביל הילדים.
Call Now Buttonהתקשרו אלינו דילוג לתוכן